Home / Stocks / RealNetworks Hisse Senedi Eski Bir Tekrardan Ortaya Çıkma Oyunu
RealNetworks (NASDAQ: RNWK) Eski Bir Yeniden Ortaya Çıkma Oyunu Stoku

RealNetworks Hisse Senedi Eski Bir Tekrardan Ortaya Çıkma Oyunu

2021 yılı, eski devinim hisselerinin tekrardan canlandığını ve toplumsal medyadan meydana gelen kısa dönemlerin körüklediği küllerden eski yüksek uçucuların yükseldiğini görmüş oldu.

Eski medya ve eğlence platformu RealNetworks (NASDAQ: RNWK) hisse senedi, oldukça senelik düşüş trendini tersine çevirdi. 2021 yılı, eski momentum stoklarının tekrardan dirilişine şahit oldu ve eski yüksek uçanlar, toplumsal medya kaynaklı kısa sıkıştırmalar. Şeklinde hisse senetleri Blackberry (NYSE: BB), eskiden Research In Motion ticareti olan, yirmi yıldan fazla bir süre ilkin, ilk gün tecim çılgınlığı esnasında hisse başına 300 doların üstünde işlem görüyordu. Akış hizmetlerinden oldukça ilkin LifeE- (NASDAQ: NFLX), Disney + (NYSE: DIS) ve benzer biçimde platformlar Roku, Inc. (NASDAQ: YEAR)RealNetworks, neredeyse yirmi yıl ilkin 100 $ ‘ın kuzeyinde işlem gören hisse senetleri ile LifeE- akış teknolojisinin önde gelen öncüsü olma yolunu açtı. 2021’e hızla ilerleyen RealNetworks, SAFR Computer Vision platformuyla mobil oyun ve biyometrik yüz tanıma oyunu olarak tekrardan ortaya çıkıyor. siber güvenlik ve ticari istemciler için fizyolojik kimlik doğrulama gereksinimleri. Sıfır itimat güvenlik protokolleri ışığında biyometri ile büyük seviyede geliştirilebilir SolarWinds (NYSE: SWI) yıkım hackleme. Bu alandaki eski bir geri dönüş oyununa nispeten ucuz bir giriş yapmak isteyen ihtiyatlı yatırımcılar, spekülatif risk elde etmek için fırsatçı geri çekilme seviyeleri için hisseleri izleyebilir.

İlgili: 1.400 Dolarlık Teşvik Kontrolünüz Ne Süre Geliyor?

3 Kasım 2020’de RealNetworks, Eylül 2020’de nihayetlenen çeyrek için 2020 mali üçüncü çeyrek neticelerini deklare etti. Şirket, hisse başına kazanç (EPS) üstünden 16.6 milyon dolarlık (- $ 0.08) yitik bildirdi. yıl önceki dönem. Şirket, çeyreği 13,2 milyon dolar nakit ve nakit benzerleri ile kapattı. Şirket, Napster’ı MelodyVR’ye toplam 70 milyon $ işlem bedeli ile satmak için kati bir antak kalma imzaladı. MelodyVR, Napster’ın yükümlülüklerinin ortalama 44 milyon $ ‘ını üstlenecek.

Konuşma Görüşmesi Paketleri

RealNetworks CEO’su Rob Glaser, SAFR Computer Vision ürünü ve parasız oynanabilen gündelik mobil oyunlardan oluşan stratejiye renk kattı. Şirket, Napster’ı satma sürecindedir. GameHouse mobil oyunlar kısmı, Delicious World ve Delicious Bed & Breakfast’ın başarısıyla senelik% 60 büyüdü. Glaser, “parasız oynanan oyunların oyun işimiz için birincil gelişme motorumuz olmaya devam edeceğinden güvenli.”

İlgili: ‘Wallstreetbets’ LifeE- Forum, İç Harp, Düşmanca Devralma Suçlamalarıyla Yüzleşiyor

SAFR

RealNetworks suni zeka destekli biyometrik yüz tanıma platformu SAFR, gerçek zamanlı olarak çalışır ve yüz maskelerinden bağımsız olarak ve canlı LifeE- esnasında kimlikleri doğrulayabilir. Bilgisayarla görme platformu, rakiplerin birini tamamlaması için geçen sürede çoklu yüz tanıma gerçekleştirmede% 99,9 doğru olarak lanse ediliyor. Izahat Holdings (NASDAQ: MARK) bu şekilde bir rakip. SAFR uygulamaları kimlik doğrulama, dijital ve fizyolojik güvenlik, sıhhat hizmetlerinden endüstriyel kullanımlara kadar uzanır. CEO Glaser, SAFR ürünü için yeni fırsatları güncelledi, “Mesela, Tijuana Internasyonal Havaalanı Sınır Ötesi Xpress yada CBX kısa süre ilkin maske uyumluluğunu seyretmek ve operasyonları optimize etmek ve yolcu akışını iyileştirmek için terminal içinde tehlikeli sonuç operasyon verilerini toplamak için SAFR’yi seçti. Şirket, ABD Hava Kuvvetleri tarafınca Q2’de imzalanan iki SBIR sözleşmesini yürütmeye devam ediyor.

Napster Satışının Tamamlanması

5 Ocak 2021’de RealNetworks, Rhapsody International Inc.’in (Napster olarak da bilinir) MelodyVR Group PLC’ye satışının tamamlandığını duyurdu. Anlaşmanın kıymeti, 15 milyon $ nakit, 11.6 milyon $ MelodyVR kısıtlı hisse ve 44 milyon $ Napster yükümlülüklerinden oluşan 70.6 milyon $ ‘dır. CEO Rob Glaser, “Satıştan elde edilmiş gelirler Real’in bilançosunu güçlendiriyor ve makine öğrenimine dayalı iki işletme, SAFR ve Kontxt ile GameHouse gündelik oyun işimizden oluşan birincil gelişme girişimlerimize daha da derinlemesine odaklanmamızı sağlıyor. .

RealNetworks (NASDAQ: RNWK) Eski Bir Yeniden Ortaya Çıkma Oyunu Stoku

RNWK Fırsatçı Geri Çekilme Düzeyleri

Kullanma tüfek çizelgeleri Aylık ve haftalık süre dilimlerinde RNWK hisse senedi için oyun alanının daha geniş bir görünümünü sağlar. Aylık tüfek çizelgesinde, hareketli averaj (MA) yavru kopuşundan oluşan çift namlulu bir yavru kopması var ve 5 periyotlu MA 1.60 $ civarında yükseliyor. Fibonacci (fib) seviyesi ve aylık stokastik mini yavru. Mini yavru, üst Bollinger Bantlarını (BB’ler) 2.36 $ ‘dan hedefliyor. Haftalık tüfek çizelgesinde ek olarak, tüfekle tetiklenen çift namlulu bir yavru kopması vardır. piyasa yapısı düşük (MSL) Haftalık stokastik mini yavru ve üst BB’ler 2.20 $ ile desteklenen 5 dönemli MA 1.84 $ ‘dan yükselen 1.43 $’ ın üstünde. BB’ler vurulduğundan, ihtiyatlı yatırımcılar arayabilir 1.76 $ fib, 1.52 $ fib, 1.43 $ haftalık MSL tetikleyicisi, 1.33 $ fib ve 1.14 $ fib’deki fırsatçı geri çekilme seviyeleri.Yukarı yönlü yörüngeler 3,38 $ ‘dan 5,20 $ fib seviyelerine kadar değişiyor.

Check Also

ingilizce yazma becerileri nasıl geliştirilir

İngilizce Yazma Becerilerimi Iyi mi Geliştiririm?

İngilizce son zamanlarda evrensel bir dil haline geldi. Bu, mevcut toplumda rahat duymak için dünyadaki …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir