Home / Kariyer

Kariyer

TAKIMDA OLMAK İSTİYORUZ.
sonra
Herkes için mümkün olan en iyi yolun elde edilmesi gerektiği inancına dayanmaktadır ve bu inanç, her müşterinin günlük yaşamına biraz lüks katacak bir alışveriş deneyimi yaratma taahhüdümüze ilham vermeye devam etmektedir.

kariyer
Chico, Los Angeles ve Easton’daki merkezimizde, ürünlerimizi dünya çapındaki müşterilerimize mümkün olan en iyi hizmeti sunmaya kararlıyız. Dost canlısı ve gayri resmi çalışma ortamımız, organizasyonun her seviyesinde yeniliğe ve ekip çalışmasına odaklanır. Topluluğumuzu oluşturmaya devam ederken her zaman ekibimize katılacak yetenekli ve özverili bireyler arıyoruz!

Seyahat etmek için en iyi yer olmayabiliriz, aynı zamanda çalışmak için de en iyi yer olabiliriz! Tam zamanlı pozisyonlarımız, kapsamlı sağlık sigortası, 401 (k) iş mücadelesi, rahat program ve harika kurumsal destek (birkaçını saymak gerekirse. -A) dahil olmak üzere bir dizi büyük avantaj sunar.

eşit fırsatlar sunan bir işverendir ve farklılıklar olmadan iş sağlamaktan sorumludur. Tüm katılım kararları milliyet, fiziksel / zihinsel engel, kavrama veya diğer nedenlere bakılmaksızın verilmelidir.

Bize e-posta gönderin: onlylifee@outlook.com